Analytik / Project Manager - Praha

Jobs contact personal, s. r. o. - Staré Město
nová nabídka (01/05/2024)

Jsme ryze česká firma a hledáme k nám do týmu kolegu či kolegyni na pozici Analytika / Projektového manažera.
Náplň práce:
* Jádrem Vaší práce bude příprava návrhů SW řešení a projektů na základě konzultací se zákazníkem
* Budete vést menší projektový tým
* UML modelování, tvorba diagramů, use casů, práce s Enterprise Architect
* Ověřovat Vaše návrhy v souladu se specifikací
* Řešit různé situace týkající se projektů
* Tvorba uživatelské dokumentace pro vámi navržené funkce a postupy.
* Praxe na pozici IT analytika
* Zkušenosti s nástroji UML, Enterprise Architect, JIRA, Confluence
* Znalost a praktické použití SQL databází, tvorba dotazů a skriptů
* Schopnost samostatně komunikovat se zákazníkem a vést menší tým
* Uplatníte vaše komunikační, prezentační a argumentační schopnosti
* 25 dnů zasloužené dovolené + sick days
* Flexibilní pracovní doba
* Home Office
* Stravenky, MultiSport karta, penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy
* Relax zóna
* Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
* Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky)
* Zkušené kolegy, kteří jsou špičkovými profesionály ve svém oboru
Vzdělání:
Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek