Animátor/Ka - Muzejní Instituce - Praha Centrum - Od 25 000 Kč /Měsíc

Falcon security, s. r. o. - Praha
nová nabídka (18/05/2024)

popis pracovního místa

Náplň práce:

- Práce a komunikace s dětmi/ příprava dětských programů/soutěží

- Poskytování informačního a navigačního servisu návštěvníkům

- Asistence v rámci samoobslužných aktivit

- Informování o pravidlech návštěvy muzea

- Péče o interaktivní prvky/průběžné doplňování materiálu

- Průběžné poklízení a udržování prostor v reprezentativním stavu

- Pracovní doba:
Po-Pá:
8:
15 – 18:
15 hod;
Víkendy – So-Ne-Svátky – 9:
45 – 18:
15 hod

Požadujeme:

- Týmového, usměvavého a férového člověka, který má kladný vztah k dětem

- Člověka, který nemá problém s komunikací v českém a anglickém jazyce

- Trestní bezúhonnost

- Zdravotní způsobilost

- Ukončené středoškolské vzdělání

- Anglický jazyk na úrovni B2

- Zkušenost s dětmi

Nabízíme:

- Mzda:
dle typu úvazku od 25 000 Kč /měsíc

- Možnost kariérního růstu

- Stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem

- Práci v zajímavém oboru s dětmi

- Práci na DPP

- Lokalita – Praha centrum

PROTECTON HOLDING, a.S.

Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7

Tel. číslo:
773 766 674, v případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:
00 – 16:
00

[email protected]

Více informací o společnosti najdete na našem webu