Architekt/Ka - Návrhy Interiérů

Kariéra spol. s r. o. - Klánovice
nová nabídka (29/04/2024)

Společnost hledá do svého týmu mladého architekta/architektku nebo čerstvého absolventa/absolventku VŠ architektonického směru, kteří pomohou s návrhy a projektováním interiérů. Naše společnost patří již 25 let mezi nejvýznamnější interiérové společnosti na trhu. Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací komerčních interiérů od poradenství, přes architektonický design až po kompletní vybavení.
Architekt/ka návrhy interiérů
Náplň práce:
tvorba spaceplanů
návrhy interiérů
spolupráce při tvorbě 3D modelů a vizualizací
příprava prezentačních materiálů k projektům
spolupráce s obchodním a realizačním oddělením
komunikace s klientem
prezentace návrhů
VŠ vzdělání architektonického směru
praxe v oboru výhodou (počítá se i praxe při studiu)
znalost práce v programech ArchiCAD, MS Office, Photoshop
znalost AJ
dobré komunikační dovednosti
kreativitu
samostatnost, spolehlivost a pečlivost
uchazeč by už měl mít za sebou všechny fáze projektu interiéru, včetně realizace. Není nutné, aby měl takový projekt na starosti samostatně, ale tato zkušenost je důležitá >
zaměstnání v silné a stabilní společnosti
práci na zajímavých projektech
pravidelná školení
odpovídající platové ohodnocení
stravenky / příspěvek na stravování, možnost až týdne dovolené navíc, sick days, slevy na produkty u spolupracujících dodavatelů, příspěvek na sportovní aktivity
V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici, zašlete svůj životopis a portfolio.
Lokalita:
Praha 10
Vzdělání:
Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek