Architekt R&D

Jobs contact personal, s. r. o. - Praha 21
nová nabídka (27/04/2024)

popis pracovního místa

V životě některých vývojářů přijde chvíle, kdy si řeknou:
Už nechci být jen Developer, chci sám navrhovat řešení "
. A právě pro tento případ tu máme ideální pozice, R&
D Architekt!
Náplň práce:
* Na této pozici budete navrhovat řešení napříč různými projekty (PCbased tools, HW, Webbased tools...)
* Vytvářet, vyvíjet, udržovat a komunikovat architekturu
* Navrhovat konkrétní komponenty, rozhraní a technologie, které by měly být použity pro budoucí vývoj
* Idetifikovat a zajistit soulad s nefunkčními požadavky
* Budete úzce spolupracovat s vývojovými týmy (v případě Team leadra je i řídit)
* Zároveň budete technickým vedoucím, který zajišťuje plnění své vize a strategie architektury
* Je třeba mít seniorní zkušenost s vývojem (alespoň 2,5 roku)
* Musíte být schopen dokumentovat vysokoúrovňové návrhy pomocí vhodných nástrojů a odhadnout náročnost vývoje
* Náš nový architekt by měl být komunikativní a umět naslouchat názorům ostatních členů týmu
* Někteří členové našeho týmu nemluví česky, proto je třeba ovládat angličtinu na komunikativní úrovni
* Kromě nadstandardního ohodnocení až 150.000 Kč měsíčně nabízíme také:
* Možnosti hybridního režimu práce částečně v kanceláři/ částečně z domu
* Zajímavé projekty, které pomáhají zachraňovat lidské životy smysl práce
* Neformální firemní kultura s přáteslkou atmosférou
* Flexibilní pracovní dobu
* Firemní akce jako třeba letní párty, dětské dny a další oslavy
Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek