Automatizační Inženýr/Ka A Programátor/Ka Plc

Kariéra spol. s r. o. - Zlín
nová nabídka (19/05/2024)

Mezinárodní společnost se sídlem v USA a přední světový výrobce pasivních elektronických součástek. V Uherském Hradišti vyrábíme zejména výkonové a keramické kondenzátory, hledá novou posilu na pozici Automatizační inženýr/ka a Programátor/ka PLC
Náplň práce:
Práce na projektech automatizace výrobních zařízení, jednoúčelových strojů a celých linek
Programování řídících systémů (PLC + HMI)
Příprava podkladů pro návody k obsluze
Tvorba technické dokumentace (elektro)
Technická podpora v rámci oprav/údržby strojních zařízení
Aktualizace/archivace SW pro PLC
SŠ / VŠ vzdělání se za měřením na elektro
Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici výhodou (šikovného absolventa rádi zaučíme)
Čtení výkresové dokumentace
Zkušenosti s prací v prostředí Siemens Step7 a v TIA Portal, další výhodou (Allen Bradley, Omron,…)
Praxe s aplikacemi elektropohonů (asynchronní, stejnosměrné, krokové, servopohony)
Znalost programování databázových systémů
Řidičský průkaz sk. B
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Spolehlivost, pečlivost, pozitivní a proaktivní přístup
Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pracovního zařazení
Plný týdenní úvazek 37,5 h. (místo standardních 40 h.)
25 dní dovolené
Jazykové kurzy
Příspěvek na péči o zdraví
Dotované závodní stravování
Možnost dalšího vzdělávání
Zázemí stabilní prosperující firmy
Věrnostní odměna a stabilizační příspěvek
Zaměstnanecké slevy v prodejnách elektroniky
Další benefity dle vnitřních předpisů
V případě, že Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis zn. :
2223
Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek