Automechanik - Automechanička, Autoelektrikář - Autoelektrikářka Značkového Servisu Subaru A...

Chalupa motors s. r. o. - Trutnov
nová nabídka (20/05/2024)

AUTOMECHANIK AUTOMECHANIČKA, AUTOELEKTRIKÁŘ AUTOELEKTRIKÁŘKA
NABÍZÍME:
zajímavou práci ve značkovém autoservisu SUBARU a SUZUKI
možnost osobního růstu a vzdělávání v mladém, perspektivním kolektivu několikatýdenní zaškolení přímo v sídle rodinné firmy s dlouholetou tradicí v Pardubicích
prostor pro seberalizaci a vlastní inovativní řešení
individuální osobní přístup ke každému zaměstnanci
transparentní odměňování v přímé návaznosti na pracovní výkony a nasazení
prémie, zaměstnanecké benefity, příspěvky na stravu, dovolená navíc, firemní vozy k soukromému využití
jistotu dlouhodobé práce na plný úvazek
NÁPLŇ PRÁCE:
kompletní záruční i pozáruční servis vozidel značek SUBARU a SUZUKI
pravidelné servisní prohlídky s výměnami náplní a filtrů
opravy po dopravních nehodách
diagnostika, opravy a výměny mechanických i elektrických částí a součástí vozů
montáže doplňků a příslušenství
POŽADUJEME:
vzdělání a praxe v automobilním oboru
vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, loajalita, zodpovědnost
zájem o automobilovou branži a nové technologie
bezúhonnost
řidičský průkaz sk. B
Svůj strukturovaný životopis zašlete na email použijte odpovědní formulář