Chůvy V Dětské Skupině

Alcedo - středisko volného času a plavecká škola vsetín, příspěvková organizace - Vsetín
nová nabídka (17/05/2024)

popis pracovního místa

CHŮVY V DĚTSKÉ SKUPINĚ
POŽADUJEME:
středoškolské vzdělání s maturitou a akreditovaný kurz Chůva pro děti v dětské skupině nebo středoškolské vzdělání s maturitou s odbornou způsobilostí v oborech učitelka MŠ, učitel 1. stupně ZŠ, vychovatel, pedagog volného času, asistent pedagoga, speciální pedagog, SŠ, VŠ nebo VOŠ zdravotnického oboru, sociální pracovník, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, reativita a tvořivost, zodpovědný přístup a pečlivost, výborné komunikační a organizační schopnosti, asertivita, flexibilita, samostatnost, psychická odolnost, výhodou praxe v sociálních službách, nebo v pedagogické oblasti.
NÁPLŇ PRÁCE:
péče o děti ve věku od 1,5 roku do zahájení povinné školní docházky v dětské skupině s maximální kapacitou 10 dětí, upevňování hygienických návyků a základů společenského chování dětí, podpora samostatnosti, nácviku denních činností a pomoc při hygieně dětí, příprava a realizace aktivit v souladu s režimem dne dětské skupiny, komunikace s rodiči, procházky, výlety, výtvarné a rytmické činnosti.
NABÍZÍME:
předpokládaný nástup nejpozději od 1. 7. 2024, plný úvazek, kvalitní platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, práce v mladém kolektivu, zázemí stabilní společnosti, osobní ohodnocení po skončení zkušební doby, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, zvýhodněný telefonní tarif, školení a podporu dalšího vzdělávání.
PRVNÍ KONTAKT:
písemné přihlášky doplněné strukturovaným životopisem (dosavadní zaměstnání a odborné znalosti a dovednosti) včetně fotokopií dokladů o dosažení nejvyššího vzdělání zasílejte do 30. 4. 2024 na adresu:
ALCEDO středisko volného času a plavecká škola Vsetín, příspěvková organizace
Záviše Kalandry použijte odpovědní formulář Vsetín
Další informace Vám poskytne Mgr. Martina Hromadová na použijte odpovědní formulář nebo na tel. použijte odpovědní formulář