Čističi Kanalizačních Zařízení

Vodovody a kanalizace vsetín, a. s. - Valašské Meziříčí
30+ dnů před (24/04/2024)

popis pracovního místa

NÁPLŇ PRÁCE:
řízení a obsluha speciálních kanalizačních mechanizmů (sací, čistící, tlakové vozy nad 12t) vč. přídavných zařízení, kontrola kanalizační sítě a souvisejících kanalizačních objektů, ruční čištění kanalizace, kanalizačních šachet a dešťových zdrží, opravy přidělených mechanizmů a vozidel, provádění ostatních prací při čištění kanalizačních zařízení, odstraňování ucpávek na kanalizaci, přípojkách atd., spolupráce při zajištění přenosu nových dat o kanalizačních sítích.
POŽADUJEME:
výborné komunikační schopnosti, profesionální vystupování, týmovou spolupráci, zodpovědnost, spolehlivost, řidičský průkaz skupiny C, E, profesní průkaz.
NABÍZÍME:
po roce prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, 25 dnů dovolené, rehabilitační volno nad rámec dovolené, sociální program, příspěvek na penzijní připojištění.
PRVNÍ KONTAKT:
emailem na adrese:
použijte odpovědní formulář
Ov. 12.4.