D Grafik V Marketingu

Předvýběr. cz s. r. o. - Nové Město
nová nabídka (30/04/2024)

Pro našeho klienta, zavedenou SW společnost, zajišťující vzdálený provoz serverů, aplikací, sítí a nabízející vysoce dostupná online řešení, hledáme do týmu kandidáta na pozici 2D grafik v marketingu.
Náplň práce:
* Design bannerů pro web, sociální sítě, emailové šablony atd.
* Příprava webové grafiky pro aktuálně vyvíjené produkty
* Znalost Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, výhodou Affinity Designer, Affinity Photo
* Zkušenost s Midjourney, Stable Diffusion nebo obdobnými platformami
* Schopnost pracovat systematicky a s důrazem na detail
* Schopnost pracovat samostatně
* Komunikativní angličtina
* Znalost Figmy a online marketingu výhodou
Nabídka:
* Možnost pracovat na zajímavých projektech, včetně těch v oblasti kryptoměn
* Inspirativní pracovní prostředí v mladém a přátelském týmu
* Široké možnosti vzdělávání v oblasti grafického designu a online marketingu
* Účast na firemních setkáních a akcích
* Možnost účasti na častých sportovních akcích s kolegy
* Flexibilní pracovní doba, po zaškolení možnost home office
* Místo pracoviště:
Praha 1
Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.R.O. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.R.O., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.
StrongBenefity/strong
* Flexibilní začátek/konec pracovní doby
* Vzdělávací kurzy, školení
* Možnost občasné práce z domova
* Firemní akce
Angličtina Středně pokročilá
Vzdělání:
SŠ s maturitou
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek