Devops Engineer Onpremise

Jobs contact personal, s. r. o. - Nové Město
nová nabídka (20/05/2024)

popis pracovního místa

Hledáme našeho DevOps Engineera!
V současné době máme náš hlavní projekt a to implementace zcela nového systému a přechod na nové technologie.
Vy jako DevOps Engineer u nás budete mít tři hlavní úkoly při vývoji nových funkcí je potřeba nastavovat nové prostředí, udržovat linii automatizace systému a k tomu vše dokumentovat.
Náplň práce:
* práce s Gitlabem v onpremise
* vytváření a správa CI/CD pipeline v Gitlabu
* nasazování, monitorování a logování aplikací v kubernetes
* kooperace s vývojáři aplikací
* nastavování onpremise kubernetes
* zkušenost na pozici DevOps
* znalost práce na serverech (on premise)
* znalost CI/CD, Kubernetes, GitLab
* aktivní angličtina
* Zázemí velké a stabilní společnosti, která působí na českém trhu 32 let.
* U nás můžete pustit z hlavy, že byste kvůli škrtům, nebo změnám museli měnit práci. Pro představu:
velká část našeho týmu pracuje u nás více než 10 let, ani 20+ let spolupráce není výjimkou
* 5 týdnů dovolené
* 2x ročně finanční bonusy
* hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned nebo dle dohody
Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek