Devops Engineer - Sap Abap

Grafton recruitment - Praha 19
nová nabídka (11/07/2020)

popis pracovního místa

POPIS POZICE:

Pro našeho klienta hledáme nadšeného člověka, který se chce naučit, jak vyvíjet a podporovat klíčové systémy, aby dosáhl času na hodnotu a zajistil maximální dostupnost koncových obchodních procesů. Je to zajímavé? Tak čtěte dál.
Co bude Vaší náplní práce?
* Technická podpora pro aplikační operace / uživatele prostředí SAP
* Analýza chyb a odstraňování problémů na 2. a 3. úrovni podpory
* Analýza programů, aplikací a přizpůsobení nastavení
* Vývoj návrhů na zlepšení a optimalizace
* Přizpůsobení jako součást opravy chyb nebo údržby související s SAP SD / FI
* Zahrnutí požadavků od zákazníka a implementace do technických konceptů
* Příprava a realizace prezentací
* Spolupráce s interními a externími poskytovateli služeb
BENEFITY:

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?
* Flexibilní pracovní doba
* Home Office
* Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
* Náhrada plného platu až 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci za kalendářní rok
* 6 dnů zdravotního volna
* Finanční bonusy za dobře odvedenou práci cca 15 - 20% z roční mzdy
* Plně hrazené stravenky
* Benefitní program CAFETERIA
* Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
* Ovocné dny
* Sportovní klub
* Hrazené certifikace a školení
* Jazykové kurzy
* SMLOUVA na dobu NEURČITOU
POŽADAVKY:

Co bychom od Vás potřebovali?
* Pokročilé zkušenosti s údržbou aplikací SAP
* Zkušenosti s vývojem a implementací projektů v oblasti SAP finance &
retail
* Hluboké znalosti o SAP maloobchodních SD / FI
* Velmi dobré know-how ABAP / ABAP OO a znalost služeb OData
* Zkušenosti s návrhem rozhraní a mezi systémovými procesy, formáty dat a transformací
* Výborné technické znalosti nastavení
* Dobrá znalost fakturace, objednávání, procesů přiřazování a souvisejících kmenových dat (smlouvy, zákazníci, podmínky)
* Mluvená a psaná angličtina(máme mezinárodní tým)
Vítáme znalost ITIL a němčiny (to je pouze velkou výhodou).
* Schopnost pracovat samostatně
* Samostatnost, komunikativnost a dobrý time management
* Vysoká odolnost, týmová práce, flexibilita a spolehlivost

Přihlaste se nyní o

Budete přesměrováni na jinou webovou stránku

další vlastnosti

Přejít zpět