Dohled Mezinárodní Iptv Platformy

Předvýběr. cz s. r. o. - Libeň
nová nabídka (03/05/2024)

Pro našeho klienta, společnost, která je největší telekomunikační síť v České republice a poskytuje infrastrukturu pro mobilní, datové a hlasové služby, hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici Dohled mezinárodní IPTV platformy.
Náplň práce:
* Dohled mezinárodní televizní platformy
* Řešení zákaznických incidentů
* Spolupráce s technickými specialisty a techniky v terénu
* Spolupráce s ostatními útvary v šesti zemích Evropy
* Zodpovědnost za dodržování kvality zákaznických služeb v souladu s SLA
* Dvousměnný nepřetržitý provoz (více volných dnů, méně pracovních dnů)
* Angličtinu aktivně slovem i písmem
* Ochotu učit se novým věcem
* Vzdělání v technickém oboru výhodou (elektrotechnika, telekomunikace, audiovizuální technika)
* Základní znalost TCP/IP, WAN, LAN
* Znalost CISCO, AlcatelLucent, TR069 výhodou
* Komunikativnost a schopnost týmové práce
* Schopnost rychle se rozhodovat a samostatně řešit technické problémy sítí a služeb
* Pečlivost a spolehlivost
Strong/strong
* Zajímavou a zodpovědnou práci
* Kontakt s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací
* Zaškolení, možnost profesního růstu a osobního rozvoje
* Motivující mzdové ohodnocení
* Přátelský kolektiv
* Mobilní telefon, neomezené volání a mobilní data v ČR, slevy na tarify pro rodinu a přátele
* Týden dovolené navíc, sick days, možnost občasné práce z domova, příspěvek na internet doma
* Cafeterie, Multisport karta, stravenkový paušál
* Moderní pracoviště, parkoviště pro soukromé auto, výborná dostupnost MHD (metro, vlak, tram, bus)
* Místo výkonu práce:
Praha 9 – Libeň
Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.R.O. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.R.O., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.
StrongBenefity/strong
* Mobilní telefon
* Sleva na firemní výrobky/služby
* Stravenky/příspěvek na stravování
* Dovolená 5 týdnů
* Vzdělávací kurzy, školení
* Kafetérie
* Zdravotní volno/sickdays
* Možnost občasné práce z domova
Angličtina Pokročilá
Vzdělání:
SŠ s maturitou
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek