Electronic Engineer

Tyco fire & security czech republic s. r. o. - Ráječko
nová nabídka (19/05/2024)

Budete pracovat na projektech se zaměřením na úsporu nákladů a na vývoj a technickou podporu elektronických produktů pro systémy protipožární ochrany
Jaká bude Vaše pracovní náplň
Projekty se zaměřením na snižování nákladů u našich produktů v oblasti zabezpečovacích systémů
Plánování a samotné testování dizajnových změn
Design elektronických obvodů pro komponenty zabezpečovacích systémů
Podpora výroby během zavádění nového produktu
Aktivní spolupráce s dalšími odděleními, včetně oddělení mechaniky, SW a SQA
Spolupráce s výrobou a oddělením Test Engineering Qualifications External
Co od Vás očekáváme
Vzdělání v oboru elektro
Předchozí zkušenosti v těchto oblastech:
Specifikace elektronických součástek;
Design pro výrobu;
Testování EMC;
Výrobní proces PCB;
Digitální / mikroprocesorová elektronika;
Analogová elektronika
Angličtina komunikativní znalost
Schopnost nacházet příležitosti pro vylepšení produktů/procesů a k úspoře nákladů v celém portfoliu systémů protipožární ochrany (včetně elektronických, mechanických a obalových dílů)
Solidní přehled o výrobě elektronických součástek
Zaměstnanecké výhody:
3. plat, 14. plat, příspěvěk na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, skupinové životní pojištění, dotované obědy, zvýhodněné tarify mobilních operátorů, cafeterie.
Kontakt možný osobně na adrese:
Osvobození 363, Ráječko, telefonicky v čase 8:
0015:
00 hod na č. použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář nebo na email. adrese:
použijte odpovědní formulář