Elektrikář - Elektrikářka

Carla spol. s r. o. - Dvůr Králové Nad Labem
nová nabídka (19/05/2024)

popis pracovního místa

ELEKTRIKÁŘ ELEKTRIKÁŘKA
Požadavky:
elektrotechnické vzdělání s kvalifikací minimálně dle vyhl. č. 50/1978 Sb. §5
schopnost pracovat v týmu i samostatně
vysoce odpovědný přístup k práci
Předpoklady a náplň práce:
plnění operativních příkazů ohledně údržby technologických zařízení
odstraňování poruch, závad, nedostatků v provozech strojů, zařízeních a technologiích
kvalitní provedení preventivní údržby, provedení oprav strojů a zařízení
elektro opravy na výrobních linkách
průběžnou kontrolu fungování technologických zařízení a údržbu
instalaci nového strojního zařízení
stabilní česká společnost
seberealizace
dotované závodní stravování, zaměstnanecké ceny na naše výrobky
podpora profesního vzdělávání
nástupní plat 30000Kč, + osobní ohodnocení /po zaučení osob.Ohodnocení + odměny až 10000Kč/
nástup možný ihned