Elektrikář/Ka Servisní Technik/Čka Potrubních Rozvodů A Zdravotnických Prostředků

Flídr medical s. r. o. - Polička
nová nabídka (18/05/2024)

popis pracovního místa

NÁPLŇ PRÁCE:
provádění trubkových, můstkových, lištových a průmyslových elektroinstalací
Provádění montážních a servisních prací, proměření obvodů a provedení zkoušek dle platné legislativy,provádění zápisů do montážních deníků, vyplňování a podpis servisních protokolů, jednání se zákazníkem
POŽADAVKY:
min.Střední odborné nebo úplné střední odborné vzdělání v oboru elektro, platná vyhláška 50/1978Sb.§5(§6 a více výhodou, ochota cestovat, časová flexibilita, dobrý zdravotní stav, schopnost samostatné práce, zkušenost s prací v terénu, komunikativnost
NABÍZÍME:
zajímavá práce v tradiční české firmě, smluvní telefonní tarify pro zaměstnance, podpora vzdělávání a osobního rozvoje, kurzy Aj a Nj v rámci pracovní doby, motivační odměna, flexipassy, čerpání pohonných hmot na vlastní čerpací stanici, příspěvky na stravování, řádná dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce
Nástup do PP dle dohody.
KONTAKT:
osobně ( Široký Důl č.P. 200)714h, telefonicky (714h), emailem