Elektroinženýr/Elektrotechnik

Kariéra spol. s r. o. - Ústí Nad Labem
nová nabídka (19/05/2024)

Naše společnost je inženýrskododavatelská společnost, která se specializuje na technologie pro přepravu, manipulaci a skladování sypkých hmot, sídlící v Ústí nad Labem.
Pracovní nabídka – Elektroinženýr/Elektrotechnik
NÁPLŇ PRÁCE:
Příprava projektové dokumentace elektro komplexních projektů z oblasti zaměření naší společnosti – pásová doprava, dopravní trasy a systémy pro manipulaci se sypkými hmotami
Řízení částí komplexních projektů v oblasti měření, regulace a automatizace
Účast na uvádění do provozu, parametrizování PLC, síťových připojení
Spolupráce s obchodním oddělením
Spolupráce s týmem projektových manažerů, site manažerů a oddělením projekce konstrukce
Dohled nad realizací a technická podpora
Komunikace se zákazníky a subdodavateli, řešení neshod, změn
Spolupráce v rámci skupiny na mezinárodní úrovni
Zkušenosti s tvorbou a zpracováním projektové elektro dokumentace a výkresů
Zkušenosti s oživováním slaboproudých elektronických zařízení, rozvaděčů a pohonů
Alespoň SŠ vzdělání elektro, slaboproud, měření a regulace, technická kybernetika a podobně
Komunikativní znalost AJ + jakýkoliv další jazyk výhodou
Komunikativnost, tvůrčí přístup, práce v týmu, pečlivost
Ochota cestovat, MS Office
ŘP sk. B
Platové ohodnocení odpovídající náročnosti pracovní pozice
Zázemí úspěšné zahraniční inženýrskododavatelské firmy
Práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
Využití odbornosti a možnost profesního růstu
Služební notebook a mobilní telefon
5 týdnů dovolené
Příspěvek na stravné
Po zapracování, dle výkonu, 2x ročně polovinu 13. platu
Máteli zájem o zaměstnání, zašlete nám prosím svůj motivační dopis a životopis, zn.:
23989
Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek