Farmaceutický Asistent - Přátelský Kolektiv A Flexibilní Forma Úvazku

Job leader europe s. r. o. - Třemošná
nová nabídka (19/05/2024)

Hledáme ambiciózního a pečlivého jedince, který se rád zapojí do světa farmacie jako farmaceutický asistent v naší lékárně.
Co Vám nabízíme:
* Přátelský a mladý kolektiv.
* Variabilní forma úvazku:
společně se domluvíme co Vám nejvíc vyhovuje.
* 5 týdnů dovolené.
* Příjemné platové ohodnocení!
* Bonusy z výnosů lékárny.
* Možnost zajištění ubytování.
* Příspěvky na stravování.
* Příspěvky na další vzdělávání a rozvoj.
* Lidský přístup.
Náplň práce:
* Pomoc při výdeji léčiv a poradenství zákazníkům
* Příprava lékových formulací podle lékařských předpisů
* Kontrola a správa zásob léků a farmaceutických výrobků
* Podpora farmaceutů při administrativních úkolech a dokumentaci
Naše požadavky:
* Vyšší odborné vzdělání v oboru farmacie.
* Praxe v lékárenství výhodou, ale ne nutností.
* Schopnost komunikovat s pacienty a poskytovat jim odborné poradenství.
Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a přispět k poskytování kvalitní farmaceutické péče, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na vaši odpověď!
Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek