Frontend Vývojář Is A Aplikací Pro Pojišťovnu, React, Praha

Jobs contact personal, s. r. o. - Nové Město
nová nabídka (27/04/2024)

Hledáme vývojáře frontendu, který zapadne do týmu! A je to pro nás hodně důležité. Chceme si tě nechat aspoň na tři roky.
Stručně a výstižně:
IT, Frontend vývoj, React, špičkový software, fintech, agilní metodika, přátelská atmosféra, pěkné kanceláře, Praha 4 Chodov, IČO
Náplň práce:
* vývoj frontendu nových informačněobchodních portálů a aplikací pro sjednávání pojištění
* aktivní spolupráce s dalšími členy týmu, backend developery i business analytiky
* práce s lidmi, kteří svůj tým berou jako druhou rodinu
* práce, která tě bude bavit – soudíme podle sebe, nejsme žádní kravaťáci a do práce chodíme rádi
* nejdůležitější jsou zkušenosti s vývojem v TypeScriptu ve frameworku React (alespoň 23 roky)
* chceš vyvíjet nové věci a ne jen předělávat staré kódy
* láká tě pracovat na softwaru pro finanční sektor
* velkou výhodou je znalost:
React native, E2E testy, Swift, Java, Ruby, Shell Script
* jsme silná a rychle rostoucí společnost s českým vedením i kapitálem
* nejsme korporace – promluvit si se šéfem u kafe je u nás normální stav
* flexibilita a homeoffice – plán a rozložení pracovní doby je na tobě
* šance podílet se na inovaci a kultivaci českého finančního trhu
* jistota dlouhodobé spolupráce (min. 3 roky)
Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Práce na ŽL