Geoinformatik/Specialista Gis

Město lovosice - Lovosice
nová nabídka (19/05/2024)

popis pracovního místa

Pracovní náplň:

Zajišťování správy a rozvoje GIS aplikací na dostupných desktopových, mobilních i serverových platformách, zajišťování správy a údržby datových vrstev a aplikací
Zjišťování administrace produktů ESRI ArcGIS for Desktop, Server, Online atd.
Realizace činností souvisejících s udržitelností projektů v oblasti GIS, jako jsou Geoportál ORP Lovosice, Digitální povodňový plán ORP Lovosice, Připomínkování územních plánů aj.
Realizace koncepce městského GIS a připravuje podklady pro její rozvoj
Zajišťování údržby datových vrstev v GIS katastrální mapa, základní podkladové mapy, technická mapa, data pasportů atd.
Zajišťování tvorby prostorových analýz dat
Zajišťování aktualizace,importu a exportu dat z/do GIS (konverze dat)
Podílení se na integraciostatních agendových aplikací na GIS a geografická data v součinnosti s ostatními správci aplikací
Zajišťování tvorby mapových kartografických výstupů vč. jejich velkoformátových tisků
Spolupráce s jednotlivými uživateli na odborech MěÚ Lovosice, s uživateli na obcích v ORP při přebírání informací určených k zavedení do GIS
Zajišťování bezpečného provozu GIS
Evidence aplikačního a databázového programového vybavení, datových sad
Zajišťování školení, technické a metodické podpory uživatelům GIS
Aj.
Požadavky:
Středoškolské vzdělání stavebního či technického směru (geoinformatika výhodou)
Vysokoškolské vzdělání stavebního či technického směru výhodou
Praxe z oboru geoinformatiky a kartografie výhodou
Znalost práce s produktyspolečnosti ESRI výhodou
Základní znalost principů programování (zejména webových aplikací)
Znalost místního prostředí výhodou
Organizační schopnosti, schopnost pracovat samostatně i v týmu
Samostatné řešení problémů, přesnost, spolehlivost, technické myšlení, zodpovědnost
Znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B
Znalost anglického jazyka schopnost porozumět a přeložit anglický odborný text.
Flexibilita, systematičnost, pečlivost, ochota učit se něco nového
Přihláška musí obsahovat:
Jméno, příjmení
Datum a místo narození
Státní příslušnost
Místo trvalého pobytu
Číslo OP nebo dokladu o povolení k trvalému pobytu (u cizích státních příslušníků)
Datum a podpis (+ kontakt číslo telefonu, email)
a přílohy:
Profesní životopis
Motivační dopis
Výpis z evidence Rejstříku trestů (starý nejvýše 3 měsíce)
Ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Profesní portfolio obsahující případně další doklady prokazující odbornou vzdělanost
Po zkušební době osobní ohodnocení do výše 50 % základního platu a zaměstnanecké benefity (mimořádné odměny, stravenky, ošatné, homeoffice, rekondiční volno, kurzy němčiny a angličtiny, odměny k životním jubileum, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na volnočasové aktivity).
Zájemce pošle přihlášku s uvedenými doklady na adresu:
Městský úřad Lovosice, Školní 407/2, 410 02 Lovosice, tak, aby byla doručena na MěÚ do 30.05.2024, nebo osobně na podatelnu Městského úřadu Lovosice do 30.05.2024 do 15 hodin.
Na obálce vyznačí:

NEOTVÍRAT výběrové řízení geoinformatik/specialista GIS"
Bližší informace poskytne kontaktní osoba.