Hlavní Inženýr Stavby / Manažer Přípravy Vrt Praha - Brno - Ostrava

Správa železnic, státní organizace - Košíře
nová nabídka (03/05/2024)

popis pracovního místa

Druh PPV
* pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou
Pracoviště
* VCelnici 1028/10, 110 00 Praha 1 – Nové Město
* možnost pracoviště také v Hradci Králové, Olomouci nebo Brně
Možný nástup
* ihned, případně dle dohody
Požadované vzdělání
* VŠ vzdělání, technické zaměření výhodou
Kvalifikační předpoklady
* znalost programů:
CAD (MicroStation, AutoCAD nebo jiné), MS Office
* výhodou je základní orientace vlegislativě týkající se staveb drah a zkušenosti sčinnostmi na dráze
* zkušenosti s pozemním stavitelstvím a praxe svedením zakázek výhodou
Požadovaný profil
* analytické a systémové myšlení
* aktivní přístup
* smysl pro týmovou spolupráci
* samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita
* komunikační dovednosti
* ochota řešit nestandardní situace a problémy
* ochota se dále vzdělávat
* znalost cizího jazyka výhodou
Pracovní náplň
* vedení a příprava investičních staveb v pozici hlavního inženýra stavby vysokorychlostní trati vjednotlivých stupních přípravy
* spolupráce při hledání optimálního návrhu technického řešení
* řešení technických problémů při přípravě
* aktivní účast na poradách, projednáních a místních šetřeních
* účast na jednáních se zhotoviteli dokumentací, státní správou a samosprávou
* spolupráce s experty ze zahraničí (zejména SNCF apod.) při získávání knowhow a při řešení mezinárodních projektů
* smluvní mzda
* 6 týdnů dovolené
* pružná pracovní doba 37,5 h/týden
* jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
* příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
* volnočasovou kartu MultiSport
* po 6 měsících příspěvek na penzijní spoření
* možnost se odborně i osobně vzdělávat
* možnost kariérního růstu aj.
Vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek

Přihlaste se nyní o

Budete přesměrováni na jinou webovou stránku

další vlastnosti

Přejít zpět