It Specialisté/ It Business Analytici Log

Škoda auto a. s. - Praha 19
nová nabídka (19/05/2024)

popis pracovního místa

Nečesaný Jiří Bc., tel.:
použijte odpovědní formulář, email:
použijte odpovědní formulář
Náplň práce:
Koordinace a spolupráce s ostatními oddeleními IT koncernu VW a Škoda IT, odpovednými zástupci koncernu VW a externími dodavateli za úcelem prípravy návrhu systému spolu s vazbou na závislé IT služby
Prokazování funkcnosti a vyhodnocování reaktivních problému v IT systémech v rámci své odpovednosti
Rešení incidentu v rámci kritických podnikových aplikací
Podpora uživatelu z hlediska VW AG po celém svete v aplikacním prostredí
Analyzuje požadavky zákazníku na IT služby pro koncern
Projednává požadavky zákazníku na IT služby pro koncern
Navrhuje technická rešení požadavku na IT služby v rámci koncernu
Vypracovává popis vývoje, implementace a operování aplikace v rámci koncernu
Udržuje provoz IT služby v rámci koncernu
Udržuje technickou dokumentaci v rámci své pusobnosti
Organizuje plány zálohování a obnovy IT systému/služeb pro koncern
Provádí vývoj aplikace pro koncern
Analyzuje zdrojový kód IT aplikace
Projednává provoz IT služby v rámci koncernu
Koordinuje testování IT rešení v rámci koncernu
Analyzuje reaktivní problémy v IT službách pro koncern
požadujeme znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni,
požadujeme minimálně bakalářské vzdělání, zaměření na IT výhodou,