Java Ui Vývojář | Telekomunikace

Jobs contact personal, s. r. o. - Praha 18
nová nabídka (27/04/2024)

Jsme česká softwarová společnost a máme pro Vás jedinečnou příležitost. Připojte se k našemu projektu telekomunikačního systému denně využívaného pracovníky na pozicích letových dispečerů, pilotů a řadou dalších. Jedná se o maximálně spolehlivý a inovativní produkt, proto potřebujeme zapálené vývojáře se smyslem pro detail.
Náplň práce:
* Budete pracovat na vývoji UI pro telekomunikační systém využívaného například i v letectví
* Analyzovat požadavky od zákazníka spolu s ostatními členy týmu
* Implementaci ověřovat pomocí připravených integračních a unit testů
* Podílet se na návrhu designu a návrhu nových funkcionalit
* Zkušenost s vývojem v Javě a tvorbou UI
* Znalost WebSocket
* Alespoň mírně pokročilá úroveň angličtiny nebo němčiny
* Výhodou znalost JavaFX nebo Dockeru
* Možnost práce z domu až 3 dny v týdnu a flexibilní pracovní doba
* Týden dovolené navíc a sickdays
* Moderně zařízené a dobře dostupné kanceláře v Praze Dejvicích
* Možnost bezplatného parkování v areálu
* Multisport karta
* Příspěvky na penzijní pojištění
* Stravenkový paušál
* Výhodné firemní půjčky
Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek