Jednoduchá Práce Vhodná Pro Ženy I Muže, Ubytování V Jihlavě

Manuvia, a. s., organizační složka - Jihlava
nová nabídka (19/05/2024)

popis pracovního místa

Jaká bude Vaše náplň práce?
Jednoduchá manuální montáž a kompletace světlometů
Manipulace a začišťování plastových výlisků
Kontrola výsledného produktu
Pojďte s námi vyrábět špičková světla pro auta do Jihlavy. Nabízíme vám pohodovou práci, která je vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Pro zájemce zajistíme ubytování!
Manuální zručnost
Zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
Ochotu pracovat na směny
Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci na HPP
Odborné zaškolení a vedení v začátku, individuální přístup
Podpora kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
MZDA až 32 000 Kč po zapracování
Bonus až 4 300 Kč
13. mzda
NÁBOROVÝ BONUS 20 000 Kč
Příplatek na zdraví až 1 500 Kč/měsíc
Možnost týdenních záloh 4 000 Kč/měsíčně
Možnost UBYTOVÁNÍ v centru Jihlavy
Příplatky
25 dní dovolené
Závodní stravování (při noční strava zcela zdarma)
Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
Místo výkonu práce:
Jihlava
Vzdělání:
Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek

Přihlaste se nyní o

Budete přesměrováni na jinou webovou stránku

další vlastnosti

Přejít zpět