Kontrolor Kvality Ve Strojírenství

Kariéra spol. s r. o. - Plzeň
nová nabídka (16/05/2024)

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Kontrolor kvality ve strojírenství
Pracovní náplň
Do našeho týmu oddělení kvality přijmeme fyzicky zdatného kolegu na pozici kontrolora se zodpovědností za vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu strojírenských výrobků (svařenců), vytváření záznamů o kontrole a evidenci neshodných výrob.
Vstupní, mezioperační a výstupní kontrola strojírenských výrobků, svařenců.
Vytváření záznamů o kontrole a uvolnění výrobků.
Evidence neshodných výrob
Požadujeme
Základní orientace ve strojírenských výkresech
Uživatelská znalost MS Office
SOU/SŠ strojního zaměření výhodou
Znalost posuzování svarů výhodou
Další informace
Nástup možný dle domluvy.
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ skrze odpovědní formulář značka 19182
Nabízíme
Odpovídající platové ohodnocení
Stabilní zaměstnání u tradiční české společnosti
Pracovní dobu 37,5 hod. týdně
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Příspěvek na zaměstnanecké stravování
5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní pojištění a další benefity
Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek