Kuchař/Ka - Vedoucí Směny

Libor riňák - Hřensko
nová nabídka (18/05/2024)

popis pracovního místa

Místo výkonu práce:

Hotel u Lípy, Hřensko č.P. 68, 407 17 Hřensko
Náplň práce:
Příprava a tepelné zpracování převážně klasické České kuchyně
Koordinace spolupracovníků, vedení kuchyně a kontrola odvedené práce
Práce s jídelním lístkem a jeho obměňování (normování)
Udržování svého úseku pracoviště v čistotě
Požadavky:
Vyučený v oboru nebo 4 let praxe
Organizační schopnosti, kreativita, týmový a pozitivní duch
Dodržování technologických postupů a určených gramáží při tepelných úpravách
Schopnost a ochota podávat skvělý servis
Odolnost vůči stresovým situacím
Pečlivost, loajalita, zodpovědnost
Zdravotní průkaz
Další informace:
Mzda 40 000 Kč v čistém
Smlouva na HPP od 01.04.24 do 31.10.2024 (případné prodloužení o 1 měsíc dle vytíženosti v sezóně)
Včasné a odpovídající finanční ohodnocení
Odměny za dobře a dlouhodobě odváděnou práci a udržení kvality, čistoty po všech stránkách jednotlivých úseků.
Obědy a pitný režim zdarma
Mladý, perspektivní kolektiv
Férové jednání a přístup
Doprava:
MHD
Pracovní doba:
směny dlouhý / krátký týden 7:
00 21:
00 hod. (popřípadě 5 dnů v týdnu / směna 9 hodin)
Kontaktní osoba:
Libor Riňák, tel:
použijte odpovědní formulář (volejte Po Pá, 9:
00 16:
00)

Přihlaste se nyní o

Budete přesměrováni na jinou webovou stránku

další vlastnosti

Přejít zpět