Mistr Výroby Nástaveb

Hagemann a. s. - Opava
nová nabídka (18/05/2024)

popis pracovního místa

*KO:
Langová Petra, tel.:
použijte odpovědní formulář. Pokud Vás nabídka zaujala pošlete životopis na email:
použijte odpovědní formulář do předmětu napište pozici "
Mistr výroby nástaveb "

Požadavky:

Středoškolské vzdělání s maturitou v technickém oboru
Zkušenosti z výrobního podniku
Praxe ve strojním, automobilovém průmyslu výhodou ne však podmínkou
Dobrá orientace ve strojních výkresech i schopnost číst schémata
Znalost anglického jazyka
Řidičský průkaz sk. B
Požadujeme spolehlivost, pracovitost, smysl pro samostatnou a zodpovědnou práci
Pracovní náplň:
Organizace a plánování s využitím softwaru ABRA
Vedení pracovního týmu cca 20 zaměstnanců
Hodnocení podřízených pracovníků a odměňování
Spolupráce s oddělením logistiky, nákupu a a skladu
Zodpovědnost za kvalitu
Plánování a rozdělování zakázek
Plnění termínu
Práce s PC evidence výroby, statistiky a přehledy
Úzká spolupráce s konstrukcí/vývojem na úpravě dokumentace a změnách výrobních postupů
S čím můžete počítat hned ze startu:
Smlouva na hlavní pracovní poměr
Nástupní mzda od 38.000 – 42.000,Kč
Pružná pracovní doba, pouze ranní
Nástup možný ihned
Na co se můžete těšit:
Práci na atraktivních projektech hotové výrobky vidíte na cestách
Přátelské prostředí na adrese Krnovská 646/117, Opava
Zázemí stabilní firmy
Motivační ohodnocení
Výborná dopravní dostupnost, soukromé parkoviště
Příspěvek na stravování
Zaměstnanecké výhody:

Podnikové stravování ve firmě, příspěvek na stravování
Volné nebo zvýhodněné vstupenky na sportovní a kulturní akce
Zaměstnanecké slevy na autoservis, pořízení vozu
Výhodné tarify na naše zaměstnance u operátora O2