. Net Developer - Praha, Ičo

Jobs contact personal, s. r. o. - Staré Město
nová nabídka (21/05/2024)

popis pracovního místa

Hledáme k nám do menší české firmy "
Desktopáře"
. Pokud velmi dobře ovládáte technologie C#, .NET, rádi se s Vámi potkáme. Vyvíjíme různé SW pro silné a stabilní tuzemské i zahraniční klienty (platební hw, banky, biometrie, zámkové systémy, ...). Hledáme šikovného kolegu na kontrakt (IČO), který bude vyvíjet desktopový software.
Náplň práce:
* Vývoj backend desktopového software
* Vývoj API komunikace s hardware a software třetích stran
* Práce v rodinném kolektivu a menších týmech
* Solidní znalost .NET Core 3 / C#
* Znalost OOP a zpracování vláken
* Aspoň základní znalost mikroservisní architektury
* Umíte komunikovat s API (REST, ..)
* Znalost MS SQL
* Nejsme žádný korporát, rodinná atmosféra
* Práce na IČO, může být i projektově založena
* Využít home office (dle zkušeností)
* Možnost absolvovat různá školení, firemní knihovna pro dočerpání znalostí
* Styk se špičkami v oboru z řad konzultantů a dodavatelů
* Příspěvky na kulturu a různé akce
* Nástup možný hned
Vzdělání:
Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Práce na ŽL