Obchodně - Technický Manažer, Prémiové Řešení Ve Stavebnictví, Velké Stavební Projekty

Partner 4 job s. r. o. - Břeclav
nová nabídka (17/05/2024)

popis pracovního místa

PARTNER 4 JOB s.R.O.
Hledá z důvodu rozšíření týmu pro svého významného klienta – nadnárodní obchodněvýrobní společnost s řešením s přidanou hodnotou, prémiovou značkou v oblasti stavebnictví, s více jak 25 letou tradicí na českém trhu, vhodného uchazeče / uchazečku na pozici:
OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER prémiové řešení ve stavebnictví, velké stavební projekty
Náplň práce:
Prodej vhodného řešení – velké stavební objekty
Úzká spolupráce s projektovým manažerem a realizační společností
Hledání nových obchodních příležitostí a vytváření dlouhodobých vztahů
Příprava nabídek, vedení obchodních jednání
Technické poradenství
Zkušenosti na obdobné pozici v prodeji technického řešení výhodou
Komunikační a prezentační dovednosti, obchodní myšlení / předpoklady
Řidičský průkaz sk.B
Zázemí nadnárodní společnosti
Odborné zaškolení samozřejmostí – výborné zázemí firmy
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
Telefon, notebook, osobní automobil – Škoda Octavia i pro soukromé účely
25 dní dovolené, příspěvek na stravování
Nástup možný ihned / dohodou
Místo výkonu práce:
Jihomoravský kraj
Platové ohodnocení:
40.000Kč fix (možnost jednat) + nezastropované provize
Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek