Obchodní Zástupce / Zástupkyně

Agrokonzulta žamberk spol. s r. o. - Hradec Králové
nová nabídka (16/05/2024)

Společnost AgroKonzulta se již více než 30 let zabývá prodejem strojů pro zemědělství, osiv, hnojiv, pesticidů a dalších potřeb pro zemědělce. Poskytujeme software pro výživu zvířat a působíme také v oblasti vzdělávání dospělých. Více o nás naleznete na webových stránkách použijte odpovědní formulář Jako prodejce se budete zabývat prodejem strojů značky Horsch, Jeantil, DeutzFahr, Bobcat, Müthing, Kuhn, Siloking, Quivogne, Murska, Junkkari, Regent.
Náplň práce
Prodej zemědělské techniky renomovaných značek
Aktivní a systematická práce v terénu se zákazníky
Získávání nových obchodních příležitostí
Spolupráce s dodavateli a občasné vzdělávací cesty do zahraničí (především Německo a Francie)
Předvádění strojů u zákazníků
Příkladná reprezentace společnosti
Účast na veletrzích a výstavních akcích
Požadujeme
VŠ/SŠ vzdělání zemědělského/technického směru
Organizační a obchodní schopnosti
Schopnost dotahovat obchodní příležitosti a úkoly do zdárného konce
Časovou flexibilitu, samostatnost, profesionální vystupování
Aktivní přístup k událostem a změnám na trhu
Uživatelské ovládání PC a MS Office
Řidičský průkaz skupiny B, oprávnění skupiny T výhodou
Výhodou praktická znalost problematiky zemědělství
Odpovídající platové podmínky
Příjemné pracovní prostředí v ryze české společnosti s 30letou tradicí
Výhodný firemní mobilní tarif i pro soukromé a rodinné využití
Služební vůz i k soukromým účelům
Mobilní telefon a notebook
Příspěvek na stravování
Možnost příspěvku na životní a penzijní pojištění
fixní mzda + prémie (předpoklad u dobrého prodejce je 35 000 Kč a více)
Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na použijte odpovědní formulář
Do předmětu zprávy uveďte text "
Prodejce zemědělských strojů"
. Tel. Kontakt:
použijte odpovědní formulář