Obchodní Zástupce

Typhoon roasters s. r. o. - Praha 10
nová nabídka (27/04/2024)

popis pracovního místa

KONTAKT PRVOTNĚ EMAILEM :
Andrey Gergeev, email:
použijte odpovědní formulář
Pokud jste připraveni se k nám připojit a stát se součástí našeho týmu, zašlete svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem na adresu použijte odpovědní formulář
Naše společnost je jedním z předních výrobců zařízení na pražení kávy. Vytváříme unikátní pražiče, které nemají ve světě obdoby.
Z důvodu rozšíření činnosti společnosti hledáme odborníka na pozici "
B2B obchodní zástupce"
Co vám nabízíme?
Práce v mladém a přátelském kolektivu
Moderní a útulná kancelář v showroomu na Praze 10
Slušný plat:
plat + % z prodeje.
Interní školení
Oficiální zaměstnání
Mobilní tarif
Náhrada cestovních nákladů
Pracovní doba dle domluvy
Co budete dělat?
Pořádat osobní schůzky s klienty
Provádět prezentací
Plnit plán prodeje
Co od vás očekáváme?
Alespoň 1 rok praxe v prodeji
Zkušenosti s prací v kávovém průmyslu jsou výhodou.
Vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti
Osobní vlastnosti:
samostatnost, komunikační schopnosti, cílevědomost, zodpovědnost, organizovanost.
Láska ke kávě:
Zaměstnanecké výhody :
příspěvek na dopravu, mobilní tarif

Přihlaste se nyní o

Budete přesměrováni na jinou webovou stránku

další vlastnosti

Přejít zpět