Obchodník Pro Elektroinstalační Materiál

Předvýběr. cz s. r. o. - Praha 12
nová nabídka (20/05/2024)

popis pracovního místa

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí kompletní sortiment v oblasti elektroinstalačního materiálu, hledáme nového kolegu na pozici Obchodník pro elektroinstalační materiál.
Náplň práce:
* Péče o stávající zákazníky na území ČR (převážně Praha a Středočeský kraj) a budování vztahů s nimi
* Vyhledávání nových obchodních příležitosti (cílová firma jsou zejména elektromontážní firmy)
* Cestování v rámci svěřeného regionu – schůzky se zákazníky
* Účast na pravidelných pondělních poradách
Co od Vás očekáváme:
* SŠ vzdělání elektro výhodou, případně jiný technický obor
* ŘP skupiny B – aktivní řidič
* Ochotu cestovat za zákazníky
* Komunikativnost, obchodního ducha a ochotu se vzdělávat
Co Vám nabízíme:
* Práci na HPP
* Smlouvu na dobu neurčitou
* Auto, mobil a notebook
* Fixní mzdu + bonusy z prodeje (je to předmětem osobního jednání)
* Multisport kartu hrazenou zaměstnavatelem
* Flexibilitu v rámci pracovní doby
* Řádné zaškolení v sídle společnosti na Praze 10 ve Štěrboholech
* Místo výkonu práce:
primárně Praha a Středočeský kraj
* Nástup možný ihned
Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.R.O. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.R.O., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.
StrongBenefity/strong
* Bonusy/prémie
* Mobilní telefon
* Notebook
* Flexibilní začátek/konec pracovní doby
* Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Vzdělání:
SŠ s maturitou
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek

Přihlaste se nyní o

Budete přesměrováni na jinou webovou stránku

další vlastnosti

Přejít zpět