Odborný Rada

Státní pozemkový úřad - Mladá Boleslav
nová nabídka (07/05/2024)

popis pracovního místa

Prvotní kontakt:
Tel.:
použijte odpovědní formulář,použijte odpovědní formulář,
použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář
Rada/odborný rada, Pobočka Mladá Boleslav, Krajský pozemkový úřad pro Středočeský kraj a hl. m. Praha
Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici „rada/odborný rada,
Pobočka Mladá Boleslav, Krajský pozemkový úřad pro Středočeský kraj a hl. m. Praha“.
Výběrové řízení

SLUŽEBNÍ NÁPLŇ
Zajišťování provozních a jiných činností v agendě správy majetku státu,
Zajišťování správy a údržby majetku státu, např. užívacích vztahů,
Administrativní zajišťování zadávání veřejných zakázek podle zákona č. 134/2016 Sb., a platných řídících dokumentů, zejména v agendě pozemkových úprav.
POŽADAVKY NA POZICI
Minimální věk 18 let
Svéprávnost,
Trestní bezúhonnost,
Zdravotní způsobilost,
Minimálně vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském nebo magisterském studijním programu,
České občanství nebo jiného členského státu Evropské unie (který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru),
Komunikativnost.
NABÍZÍME VÁM
Benefity poskytované státním zaměstnancům/zaměstnancům Státního pozemkového úřadu – Kariéra – Státní pozemkový úřad (spucr.Cz)
Místo výkonu práce:
Mladá BoleslavPracovní poměr na dobu:
NeurčitouPlatová třída:
11.
Termín předpokládaného nástupu:
1.8.2023