Ostatní Pracovníci Na Zpracování Plechu - Dpč

H & b delta, s. r. o. - Vsetín
nová nabídka (02/05/2024)

popis pracovního místa

OSTATNÍ PRACOVNÍCI NA ZPRACOVÁNÍ PLECHU DPČ *
Souhlas s dalším (souběžným) zaměstnáním držitele zaměstnanecké karty (§ 42 g, odst. 8 zák. č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území ČR)
POŽADUJEME:
Praxi ve výrobě. Znalost obsluhy obráběcích strojů výhodou nikoli podmínkou, manuální zručnost, pečlivost, dobrý zdravotní stav a chuť pracovat, odpovědnost, samostatnost, komunikativnost, flexibilitu.
NÁPLŇ PRÁCE:
Obsluha strojů pro dělení a tvarování plechu, výroba prvků z plechu, kontrola hotových výrobků a jejich expedice
NABÍZÍME:
Stravenkový paušál, práci ve výrobě v rámci DPČ, systém vlastního zaškolení.
PRVNÍ KONTAKT:
Telefonicky v pracovní dny v době 8:
00 14:
00 h. na čísle:
použijte odpovědní formulář nebo emailem na:
použijte odpovědní formulář