Ostatní Specialisté Voblasti Účetnictví

Českomoravská konfederace odborových svazů - Praha 10
nová nabídka (02/05/2024)

popis pracovního místa

Popis pozice
Účtování běžných účetních operací finančního účetnictví.
Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence.
Vystavení a zaúčtování faktur přijatých, vydaných, interních dokladů, vyúčtování.
Provádění měsíčních kontrol ve finančním účetnictví.
Vedení pokladny a finančních prostředků, vyúčtování zahraničních služebních cest.
Vedení evidence majetku,spolupráce při inventarizaci majetku a závazků.
Závěrkové operace, inventarizace, roční účetní závěrka, podklady pro daňová přiznání.
Participace na analýzách, tvorbě a čerpání rozpočtu včetně výkazů na střediska.
Administrativní podpora pro projekty ČMKOS.
Vedení agendy "
Smlouvy"
(archivace).
Požadujeme
Středoškolské vzdělání se zaměřením na účetnictví.
Znalost účtování Veřejněprospěšného poplatníka (dříve neziskové organizace) výhodou.
Znalost ekonomického software ABRA výhodou.
Počítačová způsobilost MS Office zejména Word, Excel.
Samostatnost, týmovost, aktivní přístup k práci, časová flexibilita, odolnost vůči stresové zátěži, komunikativnost, zodpovědnost.
Stravenky, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba

Přihlaste se nyní o

Budete přesměrováni na jinou webovou stránku

další vlastnosti

Přejít zpět