Php Nadšenec, Co Zná Symfony - Praha

Jobs contact personal, s. r. o. - Nové Město
nová nabídka (05/05/2024)

Jsi PHP programátor na volné noze? Pracuješ ve frameworku Symfony? To jsi náš člověk!
Ještě nyní před Vánoci se rádi potkáme s šikovným PHP vývojářem z Prahy a pokud si navzájem sedneme, spolupráci lze navázat dle Tvých časových možností.
Jsme menší rodinná firma, jednáme zde narovinu a fér. Jsme fandové nových technologií a umíme je využít ve prospěch našich klientů.
Naše práce nás baví a jsme v ní dobří. Opravdu.
Náplň práce:
* budeš dělat to, co umíš vývoj v PHPčku, využíváme primárně framework Symfony verzi 4
* budeš navrhovat APIčka
* verzujeme zde v GITu
* pracujeme zde na různých projektech, děláme například podpůrné systémy pro platební automaty, samoobslužné recepce, checkpointy atd.
* zkušenost s vývojem v PHPčku
* znáš dobře framework Symfony 4
* umíš navrhovat APIčka
* zvládneš verzování v GITu
* jsi samostatný a je na Tebe spoleh.
* máme tu rodinný kolektiv, tykáme si a nejsme žádná korporátní obluda
* naši klienti jsou dlouhodobí spolehliví partneři, se kterými je radost pracovat
* budeš zde pracovat se špičkami v oboru z řad konzultantů a dodavatelů (platební hw, banky, biometrie, zámkové systémy, ..)
* HO můžeš určitě využít dle domluvy a potřeby
* fér odměna
* práce na IČO
Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Práce na ŽL, Plný úvazek