Plc Inženýr - Méně Cestování, Více Seberealizace

Jobs contact personal, s. r. o. - Ostrava
nová nabídka (08/05/2024)

Zabýváme se automatizací, robotikou a vývojem software v logistice. Naše dodávky najdete u expedic zásilek, ecommerce, ve výrobě a v dalších odvětvích.
Hledáme nového kolegu PLC inženýra, který se bude podílet na našich projektech po ČR a v sousedících státech.
Náplň práce:
* Vývoj aplikací pro PLC v souladu technickou dokumentací.
* Simulace a oživování interní a u klientů.
* Komunikace a spolupráce s kolegy z divize robotiky a automatizace.
* Máte zkušenost s programováním PLC velkou výhodou SIEMENS.
* Dorozumíte se v anglickém jazyce.
* Jste ochotný cestovat alespoň 1x za měsíc.
* Nadstandardní mzdové podmínky.
* Možnost se realizovat na projektech od AZ. Práci za někoho jiného dodělávat nemusíte.
* Individuální přístup ke vzdělávání. Pokud budete chtít, kolega si Vás vezme pod křídla a do všeho Vás uvítá.
* Spousta dalších benefitů o kterých si s Vámi rádi popovídáme na pohovoru!
Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek