Podnikový Právník - Vysokorychlostní Tratě

Správa železnic, státní organizace - Klánovice
nová nabídka (03/05/2024)

popis pracovního místa

Druh PPV
* pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, smožností prodlouženína dobu neurčitou
Pracoviště
* VCelnici 1028/10, 110 00 Praha 1
Možný nástup
* ihned, případně dle dohody
Požadované vzdělání
* VŠ vzdělání v magisterském studijním programu, obor právo
Vhodná praxe
* zkušenost s vytvářením zadávacích dokumentací, smluv a jejich revizí, anebo auditem zadávacích řízení
* zkušenost saplikací stavebního zákona, liniového zákona
* zkušenost s právem duševního vlastnictví, GDPR a se zákonem o svobodném přístupu k informacím
* zkušenost se správním právem
* zkušenost s vytvářením analýz, metodických dokumentů a vnitřních předpisů
Kvalifikační předpoklady
* znalost zákona o zadávání veřejných zakázek, stavebního zákona, liniového zákona, zákona o vyvlastnění, zákona o svobodném přístupu k informacím
* znalost rozhodovací praxe výhodou
* znalost práva duševního vlastnictví, GDPR a zákona o svobodném přístupu k informacím výhodou
* zkušenost sněmeckým právem výhodou
* znalost cizího jazyka (AJ, NJ, FR)
Požadovaný profil
* analytické a systémové myšlení
* dobrý písemný projev
* samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
* smysl protýmovou spolupráci
* ochota a schopnost si udržovat a zvyšovat kvalifikaci
Pracovní náplň
* agenda veřejných zakázek, včetně zajištění veškerých souvisejících činností zadavatele
* vytváření a revize smluv, vyřizování žádostí podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu kinformacím
* konzultační a poradenská činnost voblasti práva pro celou organizační jednotku
* komunikace s orgány státní správy, samosprávy a advokátními kancelářemi
Nabízíme
* smluvní mzda
* 6 týdnů dovolené
* pružná pracovní doba 37,5 h/týden
* jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
* příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
* volnočasovou kartu MultiSport
* po 6 měsících příspěvek na penzijní spoření
* možnost se odborně i osobně vzdělávat
* možnost kariérního růstu aj.
Vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek

Přihlaste se nyní o

Budete přesměrováni na jinou webovou stránku

další vlastnosti

Přejít zpět