Pracovník/Ce Řízení Stavebních Projektů Města

Předvýběr. cz s. r. o. - Třebíč
nová nabídka (19/05/2024)

popis pracovního místa

Pro našeho klienta, městský úřad Třebíč, hledáme vhodného kandidáta na pozici PRACOVNÍK/CE ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH PROJEKTŮ MĚSTA.
Náplň práce:
* Komplexní zajištění investičních akcí města, zejména:
příprava, realizace a vyhodnocení investičních akcí města (tj. řízení svěřené
stavby z pohledu investora)
* Koordinace dodavatelů, stavební dozor, přebírání prací
* Příprava výběrových řízení na dodavatele prací
* Minimálně středoškolské vzdělání, ideálně stavební obor
* Základní orientaci v technických předpisech, týkajících se přípravy a realizace staveb
* Znalost problematiky stavebních dokumentací a stavebních rozpočtů
* Základní orientaci v oblasti ekonomiky staveb
* Základní orientaci v zákoně o obcích, stavebním zákoně a zákoně o zadávání veřejných zakázek
* Uživatelskou znalost práce na PC
* Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
* Samostatnost v rozhodování, komunikativní schopnosti, odpovědnost, přesnost, spolehlivost, psychickou odolnost
* Praxe v oboru vítána
* Občanskou a morální bezúhonnost
Strong/strong
* Perspektivní pracovní pozici, zázemí stabilní organizace
* Prostředí příjemného komunikativního a kooperativního týmu
* Pracovní poměr na dobu neurčitou
* Až 11. platová třída
* Možnost nadtarifních a mimořádných složek platu
* Trvalou podporu profesního a osobního růstu, podporu při zapracování
* Vstřícné pracovní podmínky, 25 dní dovolené, 5 dní sick days a pestrý benefitní program
* Každodenní možnost praktického uplatnění znalostí a zkušeností z oblasti přípravy a řízení staveb nebo možnost získání této praxe z
pohledu investora
* Nástup dle dohody
* Místo výkonu práce:
Třebíč
Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.R.O. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.R.O., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.
StrongBenefity/strong
* Dovolená 5 týdnů
* Zdravotní volno/sickdays
Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek

Přihlaste se nyní o

Budete přesměrováni na jinou webovou stránku

další vlastnosti

Přejít zpět