Pracovník/Ce V Sociálních Službách

Pontis šumperk o. p. s. - Šumperk
nová nabídka (01/05/2024)

popis pracovního místa

Kontakt:
žádost o práci a životopisy zasílat do 20.4.2024, osobní kontakt PoPá od 815 hodin bývalá knihovna Šumperk, tř. 17. listopadu 6.
Náplň práce :
realizace přímé práce s uživateli nízkoprahového zařízení pro děti a mládež prostřednictvím rozmanitých aktivit
Požadavky:
trestní bezúhonnost, řidičský průkaz B, dobrý zdravotní stav, odborná způsobilost dle § 116, odst. 5, zákona č. 108/2006 Sb. v platném znění o sociálních službách (alespoň kurz pro prac.V soc.Službách), Výhodou:
očkování proti hepatitidě, zkušenosti s vedením dětského kolektivu např. na letních táborech nebo ve vedení zájmových kroužků
Předpoklady:
organizační a komunikační dovednosti pro práci s dětmi a mládeží, znalost internetového prostředí pro komunikaci v sociálních sítích
Délka prac.Poměru:
po uplynutí lhůty doby určité možnost prodloužení, popř. i doba neurčitá.
Pracovní doba:
9:
3018:
00 hod