Pracovník Servisu Údržby Strojů A Zařízení / Provozní Elektrikář Cl A Nb M/Ž

A r t i f e x, s. r. o. - Česká Lípa
nová nabídka (16/05/2024)

popis pracovního místa

Požadujeme
ÚSO vzdělání, oboru elektro / strojírenství, případně dostatečná praxe v oboru
vyhláška 250/78 Sb, § 6
zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita kfirmě
řidičský průkaz sk.B
Pracovní náplň
podílí se na servisu nových i starších strojů a zařízení
provádí preventivní opravy strojů a zařízení, záznamů o provedených činnostech a sledování spotřeby náhradních dílů
provádí operativní opravy strojů a zařízení dle požadavků příslušného vedoucího a realizuje instalaci nebo spolupráci na instalaci nových strojů a zařízení
zajištění provozuschopnosti strojů a zařízení včetně bezporuchového chodu a bezpečného provozu
zajišťování středních i generálních oprav strojů a zařízení
provádí denní kontroly strojů dle plánu údržby
zápisy elektronické evidence úkonů
Nabízíme
stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
zaměstnání na jednosměnný provoz
trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
hrazenou práci přesčas včetně příplatků
dotované závodní stravování