Pracovník V Sociálních Službách - Práce V Terénu Na Kutnohorsku

Oblastní charita kutná hora - Kutná Hora
nová nabídka (19/05/2024)

popis pracovního místa

NÁPLŇ PRÁCE:
Práce v pečovatelské službě jedná se o práci v terénu, přímo v domácnostech uživatelů z Kutné Hory a okolních obcí, ve všední dny, v případě potřeby o víkendech a svátcích
O rozvoz a donáška obědů
O pomoc při úkonech péče o vlastní osobu pomoc při osobní hygieně, oblékání, pomoc při podávání jídla a pití, polohování, pomoc při použití WC
O péče o domácnost klientů úklid, nákupy, praní a žehlení prádla
O doprovod k lékaři, na úřady apod.
Práce v sociálně aktivizační službě pro seniory a osoby se zdravotním postižením
Opříprava a realizace aktivizačních činností pro uživatele služby
Dále:
O administrativa související s poskytováním obou služeb a s provozem střediska
O práce s dokumentací uživatelů v systému eQuip
O účast na poradách, supervizích, povinném vzdělávání
POŽADAVKY A OSOBNOSTNÍ PŘEDPOKLADY:
O trestní bezúhonnost
O nejlépe SŠ s maturitou, případně SOU
O rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách výhodou, ne podmínkou
O zkušenosti s prací v sociálních službách výhodou
O řidičský průkaz sk. B a aktivní řidič PODMÍNKOU!!
O ochota a schopnost poskytovat pomoc při hygieně u inkontinentních uživatelů
O pochopení a kladný vztah k seniorům a osobám se zdravotním postižením
O schopnost pracovat v týmu, kolegialita, spolehlivost, trpělivost, lidský přístup, nekonfliktní povaha
O práce s PC na uživatelské úrovni
O respektování poslání Charity
NABÍZÍME:
O práci na plný, případně na zkrácený úvazek (dle dohody)
O pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok (poté možnost dalšího prodloužení)
O smysluplnou a různorodou práci
O mzdové ohodnocení s ohledem na zkušenosti a praxi
O zaškolení a pomoc při zapracování
O možnost flexibilní pracovní doby, v závislosti na provozní době a rozpisu služeb
O možnost dalšího vzdělávání a supervize
O prorodinné pracovní prostředí
Benefity:
O 5 týdnů dovolené
O 2 dny ředitelského volna
O osobní příplatek po skončení zkušební doby
O odměny zpravidla 1 2x ročně, v závislosti na finanční situaci organizace
O úhrada kurzů v rámci povinného vzdělávání dle zákona 108/2006 Sb.
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na vzdělávání, asistence při zaučení.
Předpokládaný nástup:
od června 2024
Pracoviště:
Kutná Hora (Trebišovská 611) + práce v terénu v Kutné Hoře a blízkém okolí
Pokud máte chuť posílit náš tým, zašlete, prosím, Váš životopis a motivační dopis na mailovou adresu personálního pracovníka:
použijte odpovědní formulář
Bližší informace o pracovní pozici Vám ráda zodpoví paní Tomíšková, vedoucí Charitní pečovatelské služby na tel. použijte odpovědní formulář.