Právník Majetkoprávního Vypořádání Staveb Vrt

Správa železnic, státní organizace - Lysolaje
nová nabídka (18/05/2024)

popis pracovního místa

Buďte u zrodu unikátního projektu s velkým významem pro budoucnost, který v ČR nemá obdoby! Tým přípravy vysokorychlostních tratí (VRT) hledá nového kolegu/yni, který by se podílel na koordinaci Majetkoprávního vypořádání staveb. Čeká vás zajímavá a různorodá práce v mladém kolektivu.
Těšit se můžete také na 6 týdnů dovolené, zkrácenou pracovní dobu a mnoho dalších skvělých benefitů. Dejte nám o sobě vědět.
Druh PPV
* pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou
Pracoviště
* Praha
Možný nástup
* ihned, případně dle dohody
Požadované vzdělání
* vysokoškolské vzdělání v oboru právo a právní věda na veřejné vysoké škole
Kvalifikační předpoklady
* zkušenosti s majetkoprávním vypořádání liniových staveb,
* orientace v občanském a správním právu,
* znalost práce na PC (MS Office – Outlook, Word, Excel, PowerPoint),
* obecná znalost spisového řádu,
* výhodou je znalost GIS prostředí.
Požadovaný profil
* flexibilita, samostatnost, důslednost,
* zodpovědnost, ochota a pečlivost,
* aktivní a systematický přístup kpráci,
* ochota řešit nestandardní situace a problémy,
* ochota se dále vzdělávat.
Pracovní náplň
* Účast při projednávání majetkoprávního řešení staveb vysokorychlostních tratí,
* Podíl na tvorbě a revizích smluvních dokumentací,
* Jednání svlastníky,
* Komunikace skatastrálními úřady, soudy, exekutory atd.
* smluvní mzda
* 6 týdnů dovolené
* pružná pracovní doba 37,5 h/týden
* jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
* příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
* volnočasovou kartu MultiSport
* po 6 měsících příspěvek na penzijní spoření
* možnost se odborně i osobně vzdělávat
* možnost kariérního růstu aj.
Vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek

Přihlaste se nyní o

Budete přesměrováni na jinou webovou stránku

další vlastnosti

Přejít zpět