Procesní Inženýr Ve Strojírenství

Jobs contact personal, s. r. o. - Prostějov
nová nabídka (16/05/2024)

Aktuálně hledáme PROCESNÍHO INŽENÝRA pro úspěšnou nadnárodní společnost. Pokud máte zkušenosti v oblasti procesního inženýrství a máte chuť posunout svoji kariéru zase o kousek dál, tak se nám neváhejte ozvat!
Náplň práce:
* návrh optimalizačních řešení pro výrobní i nevýrobní procesy ve strojírenství
* implementace nových pracovních postupů
* správa výrobní dokumentace
* zavádění metod LEAN a nástrojů průmyslového inženýrství
* min. SŠ vzdělání technického zaměření
* komunikativní znalost AJ nebo NJ (slovem i písmem)
* pracovní zkušenosti z obdobné pozice
* flexibilní pracovní doba
* 13. mzda
* dovolená více než 5 týdnů
* firemní mobilní telefon (s výhodnými tarify) a notebook
* jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem v rámci pracovní doby
* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní připojištění
* firemní akce a další...
Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek