Prodavači Vprodejnách

Versaco s. r. o. - Klánovice
nová nabídka (26/06/2024)

popis pracovního místa

Kroupová Michaela, email:
použijte odpovědní formulář
Nově k sobě hledáme asistenta/ku prodeje do naší prodejny papírnictví McPen. Umíš si představit, že by tě práce s lidmi i papírenskými produkty bavila? Myslíš, že by tě i nadchla? Tak to jsi na správné adrese.
Ve svém oboru jsme třída a nadšení nám rozhodně nechybí. Nenech tuto příležitost dlouho ležet, čeká tě rozmanitá práce a nastoupit můžeš ihned. S námi se nudit rozhodně nebudeš, to si piš!
Jaká bude tvoje pracovní náplň?
Obsluha zákazníků
Odborné poradenství a prodej
Doplňování zboží
Práce s pokladnou
Starost o chod prodejny
Co od tebe požadujeme?
Komunikativnost
Schopnost navázat kontakt se zákazníkem
Praxi na obdobné pozici
Základní znalost práce na pc
Spolehlivost
Zodpovědnost
Chuť pracovat a učit se novým věcem
Co ti na oplátku nabízíme?
Stravenky ve výši 150 Kčza odpracovanou směnu
Příspěvek 500 Kč na penzijní či životní pojištění
Zaměstnanecké slevy na nákup, příspěvek na školní pomůcky a dětské tábory
Stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti
Příplatky za práci o víkendech a o svátcích
Zaujala tě naše nabídka práce? Tak ani minutu neváhej a zašli nám svůj životopis. Možná tě už brzy přivítáme mezi sebou v McPen.