Prodejce/Prodejkyně Mobilních Telefonů

Telefony. cz s. r. o. - Praha 14
nová nabídka (08/05/2024)

popis pracovního místa

Kontakt:
ROMAN OBERMAJER, email:
použijte odpovědní formulář
Pro naši zavedenou prodejnu v Hypermarketu Globus Praha Zličín, hledáme šikovného prodejce / prodejkyni.
NÁPLŇ PRÁCE
O obsluha zákazníků na prodejně
O prezentace výrobků a služeb zákazníkům, aktivní prodej
O komunikace se zákazníky na prodejně i po telefonu
O práce na PC a na internetu
O příjem a vyřizování reklamací
O administrativa, starost o chod prodejny
O znalost a přehled kompletního nabízeného zboží a služeb (zaškolíme)
O zaškolení po dobu cca 35 týdnů
O pracovní doba:
směnný systém krátký dlouhý týden ( v jednom týdnu pracujete PO,ÚT,PÁ,SO,NE, v druhém týdnu pak pouze ST,ČT, vždy 921 hod )

NABÍZÍME
O zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
O příjemné pracovní prostředí v nové prodejně
O možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
O motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích
O pravidelné soutěže (několikrát do roka) v prodejních dovednostech o hodnotné ceny
O slevy na firemní produkty, slevy na servis telefonů, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify
O zajímavá a dobře ohodnocená práce
O možnost nástupu IHNED
O plat až 39.000,Kč, nástupní plat 31.200,Kč
POŽADUJEME
O dobré komunikační a prezentační schopnosti
O příjemné vystupování a vzhled
O zkušenosti v oblasti prodeje výhodou
O znalost práce na PC na dobré úrovni, Word, Excel, Internet..
O optimismus, morální a trestní bezúhonnost
O spolehlivost a zodpovědnost
O chuť pracovat a učit se novým věcem
V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ emailem na:
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce.
Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor.
Inzerát je platný po celou dobu zveřejnění.
Zaměstnanecké výhody:
Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby