Produktový Manažer/Manažerka Junior - Junior Project Manager

Aledo s. r. o. - Prostějov
nová nabídka (16/05/2024)

Chceteli se přihlásit, zašlete svůj životopis a stručný dopis, ve kterém popíšete své zkušenosti. Email:
použijte odpovědní formulář
Náplň práce:
Junior project manager v společnosti ALEDO je primárně zodpovědný za asistenci v řízení projektů, včetně koordinace komunikace s týmy, klienty a dodavateli, a za sledování a zajištění pokroku a dodržování plánů projektů.
Klíčové odpovědnosti:

Asistence při plánování a řízení projektů.
Komunikace s výrobou a vývojem.
Zajištění předpřípravy instalace, dohlížet na projekt až do konce.
Komunikace s klienty a dodavateli.
Zajištění dodržování časových harmonogramů.
Příprava projektové dokumentace a reportů.
Účast na jednáních a prezentacích.

Kvalifikace:
Na titul z oboru úplně nelpíme, ale chceme někoho, komu tato oblast není úplně cizí a věnuje se samostudiu a neustále se snaží zdokonalovat.
Zkušenosti v podobné roli výhodou, ale ne nutností.
Být ochoten domluvit se s týmem svými kolegy.
Znalost angličtiny na komunikativní úrovni.
Seznámenost s naším oborem výhodou.
Silné schopnosti řešení problémů a smysl pro detail.
Vynikající komunikační a organizační dovednosti.
Zodpovědnost a pečlivost
plat podle tvých zkušeností a znalostí, možnost profesního růstu a rozvoje, otevřené a spolupracující pracovní prostředí, pružná pracovní doba, výuka angličtiny, 2 dny Sick Days, příspěvek na stravování, k dispozici dostaneš zařízení, která potřebuješ k práci (PC, telefon, sim karta atd.), teambuildingové akce, urzy a školení, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování, kurzy a školení