Projektový Manažer - Realizace Luxusních Interiérů

Partner 4 job s. r. o. - Nové Město
nová nabídka (18/05/2024)

popis pracovního místa

PARTNER 4 JOB s.R.O.
Hledá pro svého významného klienta – obchodní společnost s dlouholetou působností na českém trhu v oblasti realizace luxusních interiérů, partnera světových značek, z důvodu rozšíření týmu kolegu / kolegyni na pracovní pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER – REALIZACE LUXUSNÍCH INTERIÉRŮ
Náplň práce:
Řízení projektů
Spolupráce s kolegy podílející se na projektu Architekt, Projektant
Hlídání termínů
Organizace dopravy – optimalizace toku zboží
Organizace práce montážních techniků a spolupráce s externími dodavateli podlaháři, obkladači, elektrikáři...
Spolupráce s dodavateli
Kontrola faktur versus budget
Řešení operativních událostí
Zkušenosti na podobné pozici v řízení projektů
Technické myšlení
Organizační a manažerské schopnosti
Znalost systému AutoCAD
Umět pracovat se stavebními výkresy
ŘP sk. B
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr nebo IČO
Telefon, notebook, auto
Nástup možný ihned/dohodou
Vysoké platové ohodnocení
Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Práce na ŽL, Plný úvazek