Provozní Elektrikář/Ka

Mp krásno, a. s. - Valašské Meziříčí
nová nabídka (28/04/2024)

popis pracovního místa

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/KA*
POŽADUJEME:
SO/SŠ v oboru elektro;
platné osvědčení z vyhlášky dle platných zákonů ČR;
praxi v oboru min. 3 roky;
technické myšlení, manuální zručnost, spolehlivost, důslednost, pečlivost
NÁPLŇ PRÁCE:
běžné opravy a údržba strojů a zařízení, preventivní prohlídky strojů a zařízení umístěného na přiděleném středisku;
běžná instalace el. zařízení např. osvětlení, zásuvkové obvody a přívody k pracovním strojům, odstraňování viditelných závad a závad po revizích el. zařízení s písemným stvrzením odstranění zjištěných závad
NABÍZÍME:
NÁSTUPNÍ BONUS 50.000, Kč;
příspěvek na ubytování nebo dopravu s trvalým bydlištěm vzdáleným více jak 25 km,jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí;
Odpovídající finanční ohodnocení;
zaměstnanecké balíčky(maso/uzenina) v min. hodnotě 200, Kč/týden;
roční bonus, mimořádné bonusy při zisku společnosti, odměny za odpracované roky a jubilea;
až 6 dnů sick days;
příspěvek na penzijní připojištění až 800, Kč/měsíc;
každoroční vyhlášení 15ti nejlepších pracovníků s jednorázovou odměnou 15.000, Kč;
závodní stravování (snídaně, obědy, večeře výběr ze dvou jídel);
odměna za doporučení nového kolegy 20.000, Kč;
údržba pracovního oblečení plně ve firemní režii;
vedení účtu u KB a ČSOBzdarma;
právní poradenství pro zaměstnance;
týdenní lázeňské pobyty(1x za tři roky plně hrazeny zaměstnavatelem);
kurzy angličtiny a němčiny ZDARMA;
slevové karty na nákupyve vybraných prodejnách našich partnerů;
firemní akce, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky atd..
První kontakt. emailem na adrese:
použijte odpovědní formulář zn. Elektrikář, telefonicky v čase od 7:
00 hod.
Ov.6.9.2023

Přihlaste se nyní o

Budete přesměrováni na jinou webovou stránku

další vlastnosti

Přejít zpět