Psycholog/Psycholožka - Manželský A Rodinný Poradce V Poradně Pro Rodinu Přerov

Středisko sociální prevence olomouc, příspěvková organizace - Přerov
nová nabídka (18/05/2024)

popis pracovního místa

Nástup možný IHNED.
Popis pracovní pozice:

Odborné psychologické poradenství v rámci činností:
sociální služba odborné sociální poradenství manželské a rodinné poradenství, zařízení odborného poradenství pro péči o děti (rodinné terapie nařízené soudem či OSPOD, psychologické posuzování žadatelů o nezprostředkovanou pěstounskou péči, Cochemská praxe) a doprovázení pěstounských rodin (dohody o výkonu pěstounské péče).
Úvazek:
1,0
Požadavky:
Jednooborová psychologie magisterský studijní program
Orientace v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, a v zákoně č. 359/1999 Sb., o sociálněprávní ochraně dětí, v platném znění
Znalost problematiky náhradní rodinné péče
Alespoň započatý psychoterapeutický výcvik výhodou
Bezúhonnost
Zdravotní způsobilost
Schopnost komunikovat a pracovat s dětmi, dospívajícími a dospělými
Schopnost konstruktivní komunikace
Schopnost držet hranice
Empatie, flexibilita, samostatnost, profesionální přístup
Ochota dále se vzdělávat
Znalost práce na PC (MS Office)
Řidičský průkaz sk. B aktivní řidič
Poznámka:
Kontaktní osoba pro dotazy k nabízené pozici je PhDr. Monika Stejskalová tel.:
použijte odpovědní formulář
Zájemci se mohou hlásit:
Profesní životopisy s uvedením telefonního čísla a e mailu, a motivační dopis zasílejte na email personalisty E. Dadáka použijte odpovědní formulář