Psycholog Ve Zdravotnictví

Fokus - písek, z. ú. - Strakonice
nová nabídka (02/05/2024)

Pro Centrum duševního zdraví ve Strakonicích hledáme nového kolegu na pozici Psycholog ve zdravotnictví.
Co požadujeme:
VŠ magisterského stupně specializaci psychologa ve zdravotnictví
Zájem o sociální psychiatrii a práci s cílovou skupinou v domácím prostředí
Schopnost týmové spolupráce
Zdravotní způsobilost a bezúhonnost
Řidičský průkaz skupiny B
Náplň práce:
Práce v multidisciplinárním týmu v Centru duševního zdraví Strakonice
Podpora zotavení lidí z dlouhodobé duševní nemoci (schizofrenie nebo afektivní poruchy)
Individuální práce s klientem, a to ambulantní nebo terénní formou
Co nabízíme:
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Nástupní plat 46.000 Kč hrubého (po zapracování možnost navýšení) při plném úvazku.
25 dní dovolené
Zkrácený/plný úvazek, vše dle dohody
Nástup možný ihned, nebo dle dohody
Kombinace ambulantní a terénní práce
Práci v motivovaném multidisciplinárním týmu
Notebook a mobilní telefon
Možnost dalšího vzdělávání
Příspěvek na stravování, estravenka po zkušební době
KONTAKT:
telefonicky PoPá:
8:
0016:
00hodin. Mgr. Rédlová Žaneta., tel.:
použijte odpovědní formulář, email:
použijte odpovědní formulář